Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - D

Danuta - dobry organizator. Odważna w wypowiadaniu myśli, chociaż nie zawsze dobrze przemyślanych ocen postępowania innych ludzi. Towarzyski. Lubi podróże i częste pochwały. Często chwiejna i uparta.
Imieniny: 3 stycznia, 10 stycznia, 16 lutego, 24 czerwca, 1 października
Delfina - dobra, inteligentna, błyskotliwa. Ma wyczulony zmysł smaku i estetyki. Lubi dobre towarzystwo.
Dominika - dobra i szlachetna. Cicha, pogodna. Pełna poświęceń dla rodziny. Otwarta w stosunku do otoczenia. Łagodna i zawsze tłumacząca ludzkie postępowanie.
Imieniny: 6 czerwca, 6 lipca
Dorota - wszechstronny, krytyczny umysł. Wnikliwa, inteligentna. Chociaż lubi zmiany i podróże, potrafi się dobrze przystosować do każdych panujących aktualnie warunków.
Imieniny: 6 lutego, 25 czerwca, 7 sierpnia, 5 września

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Dalekie podróże

Pierwsza część książki to w większości relacje z eksperymentów polegających na tym, że pozwalają osobie eksperymentującej wyjść z fizycznego ciała i odbyć podróż w "drugim ciele". W czasie takiej podróży możliwy jest kontakt z istotami z innych systemów rzeczywistości, z innych światów. W drugiej części Czytelnik wraz z autorem odbywa pełną emocji podróż w inne rejony wszechświata, poznaje istotę z odległej planety KT-95, a także dowiaduje się jak będzie wyglądała Ziemia i jej mieszkańcy w 3000 roku. Będzie to podróż w przestrzeni i w czasie Więcej ...

Polecane