Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - E

Edyta - szczęśliwa. Jej życie powinno się zawsze układać pomyślnie. Potrafi nim kierować. W zaistniałych trudnościach jest dzielna i umie walczyć o swój byt.
Imieniny: 9 sierpnia, 16 września
Eleonora - Sprawiedliwa. Stała. Lubi swobodę myśli i działania. Posiada zdolności organizacyjne i kierownicze. Ma skłonności do okultyzmu i zgłębiania tajemnic wiary.
Imieniny: 21 lutego
Eliza - tajemnicza, dyplomatka, lojalna. Odpowiedzialna za swoje czyny. Kocha przyrodę. tolerancyjna.
Imieniny: 14 czerwca, 17 sierpnia, 4 września
Elżbieta - lubi wielką swobodę w swoim działaniu. Nieskrępowana, logicznie myśląca, dobry dyplomata, wszystko analizująca. Jest niekiedy dobrym, odpowiedzialnym doradcą.
Imieniny:18 czerwca, 4 lipca, 8 lipca, 21 października, 5 listopada, 14 listopada, 17 listopada
Emilia - wrażliwa, odważna i wymowna. Lubi rywalizację i prawie zawsze z kimś współzawodniczy. Spokojna, lubi dalekie podróże i zmianę otoczenia.
Imieniny: 23 maja, 24 czerwca, 30 czerwca, 19 sierpnia, 24 sierpnia, 24 listopada
Ernestyna - zawsze zdecydowana i nieustępliwa, rwąca się do walki o dobro. Poważna i zrównoważona, ale pełna zapału w dążeniu do wytyczonego sobie celu.
Imieniny: 31 maja, 31 lipca
Estera - wielka intelektualistka, wrażliwa, ambitna. Obrotna. Pewna siebie i swoich poczynań. Twórczy umysł, pełen pomysłów. Towarzyska.
Imieniny: 24 maja, 7 lipca
Eugenia - dobra, szlachetna, wzniosła i wielkoduszna. W niesprzyjających warunkach złośliwa, uparta i posługująca się kłamstwami.
Imieniny: 7 lutego, 6 marca, 6 września, 13 września, 16 września, 25 grudnia
Eulalia - dobry organizator. Wrażliwa, inteligentna, wymowna. Posiada zdolności do okultyzmu. Zrównoważona, a jednocześnie dynamiczna.
Imieniny: 12 lutego
Ewa - dobry obserwator życia ludzkiego. Inteligentna, wrażliwa. Dobroduszna, ale często zmienna w swoich poglądach. W niesprzyjających warunkach potrafi być intrygantką.
Imieniny: 24 grudnia

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Kryształowe czaszki

Kryształowe czaszki są tajemnicą, wciąż czekającą na odkrycie, czym naprawdę są. Ich niezwykłe właściwości możesz dokryć sam, przebywając w ich towarzystwie. Energię, jaką w sobie posiadają, możesz wykorzystać bezpośrednio lub naładować nią naturalny kryształ, który wspomoże Cię w uzdrawianiu problemów fizycznych i emocjonalnych. Dzięki temu rozwiniesz komunikację telepatyczną, rozbudzisz uzdolnienia duchowe i paranormalne, a nawet będziesz mógł skontaktować się ze swoimi duchowymi przewodnikami Więcej ...

Wyzwolenie

Otwierając tę książkę uzyskacie szansę na zmianę swego życia przez wyjście na nowy poziom ewolucji. Przyniesie ona zrozumienie prawdziwej przyczyny zdrowia i wszystkich chorób, ludzkiego postępowania i kolei losu. Uwolnicie się od wpływów wielkich energetycznych pasożytów manipulujących ludźmi i zmuszających ich do autodestrukcji. Pamiętajcie, by nie krzywdzić istot na niższym poziomie rozwoju. Okażcie im współczucie i pomóżcie im. Bo dla was stanie się możliwym to, co dla innych jest nieosiągalne. Nie marnujcie swoich możliwości uganiając się za próżnościami tego świata. Przed wami stoją wielkie cele - odkrycie nowego świata, poszukiwanie w nim miejsca dla siebie. Uzyskacie zdolność uzdrawiania. Ten dar przyjdzie do każdego z nas Więcej ...

Polecane