Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - F

Felicja - szlachetna, wrażliwa. Filantropka. Lubi doradzać i bierze odpowiedzialność za udzielane rady. Jest przekonana, że przynosi szczęście innym.
Imieniny: 24 stycznia, 7 marca, 27 kwietnia
Filipina - inteligentna, jest przyjacielem ludzi i zwierząt. Szczególnie kocha konie. Inteligentna, wrażliwa na nieszczęścia.
Imieniny: 21 sierpnia, 20 września, 18 listopada
Florentyna - urokliwa, miła, sympatyczna. Lubi przyrodę i zwierzęta. Wdzięczna, darzy przychylnością otoczenie.
Imieniny: 20 czerwca, 16 października
Franciszka - wrażliwa, szlachetna, opiekuńcza. Oddana rodzinie i domowi. W stosunku do ludzi odznacza się serdecznością, lubi im udzielać pomocy w trudach ich życia.
Imieniny: 9 marca, 22 grudnia
Fryderyka - uczuciowa, ambitna, wrażliwa. Lubi chodzić własnymi ścieżkami. Lubi przyrodę i zwierzęta, podróże i zmienność otoczenia.
Imieniny: 6 października

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Dłonie pełne światła

Wokół każdego człowieka istnieje pole energetyczne - aura, która otacza i przenika nasze ciało fizyczne. Ta energia jest nierozerwalnie związana ze zdrowiem. Jej nierównowaga staje się przyczyną choroby. Naukowe badania ludzkiej aury dowodzą, że można ją wykorzystywać. Na tym właśnie opiera się uzdrawiająca sztuka nakładania dłoni - bioenergoterapia Więcej ...

Energia dla milionów

Książka odkrywa przed nami tajemną wiedzę o naszej duszy i naszym umyśle. Pozwala zrozumieć, że tkwią w nas niewyczerpane rezerwy energetyczne, które tylko czekają, abyśmy wreszcie zaczęli z nich korzystać Więcej ...

Polecane