Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - G

Genowefa - niezależna, dyplomatka, odważna w wypowiadaniu swoich przekonań. Wrażliwa. Z zaciętością broni wyznawane przez siebie ideały.
Imieniny: 3 stycznia, 9 listopada
Gertruda - analizująca, metodyczna, silna w dążeniu do celu. Odważna, wojownicza, żądna władzy. Nie liczy się z tym, czy wygłaszane przez nią poglądy odpowiadają innym.
Imieniny: 17 marca, 13 sierpnia, 16 listopada
Gracjana - miła, grzeczna, powabna osobowość. Nie narzucająca się otoczeniu, ale posiadająca na nie dobry wpływ. Towarzyska, inteligentna. Czasem zalotna.
Imieniny: 1 czerwca, 18 grudnia
Grażyna - miła, sympatyczna, o wdzięcznej powierzchowności i dobrym charakterze. Wrażliwa na ludzką nędzę i umęczenie. Nieugięta w swojej walce i w osiągnięciu celu.
Imieniny: 1 kwietnia, 26 lipca
Gustawa - wnikliwa, posiadająca wielka intuicję. Dobry organizator. Kulturalna i ułożona. Posiada zdolności kierownicze. Stała w swoich przekonaniach.
Imieniny: 7 maja

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Tai Chi. Krok po kroku

Bogato ilustrowany, prowadzący krok po kroku, podręcznik tai chi - starej chińskiej gimnastyki, zdobywającej coraz większą popularność w zachodnim świecie. Dzięki prostym, nie wymagającym dużego wysiłku ćwiczeniom możemy osiągnąć stan równowagi fizycznej i psychicznej. Książka zawiera dużo zdjęć oraz diagramów, które ułatwiają samodzielne ćwiczenia Więcej ...

Mapy twoich myśli

Książka wyjaśnia fundamentalne zasady przebiegu procesów myślowych w mózgu, ukazuje, jak uwolnić i pokierować niewykorzystaną potęgą myślenia. Wszechstronny przewodnik po technice mindmappingu, tj. szczególnym rodzaju notowania, który pobudzi procesy myślowe Więcej ...

Polecane