Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - I

Ilona - bardzo wrażliwa i intuicyjna, szlachetna. Towarzyska, pogodna i ustępliwa, ale nie lubi by jej rozkazywano. Lubi przyrodę.
Imieniny: 27 stycznia, 18 sierpnia
Irena - autorytatywna, ambitna. wrażliwa, intuicyjna. Stała w swoich poglądach. Doradcza i odpowiedzialna. Posiada wiele idei, ale ograniczają się one tylko do sfery jej wyobraźni.
Imieniny: 5 kwietnia, 5 maja, 18 września, 20 września, 20 października
Iwona - łagodna, spokojna. Odważna w obronie innych. W razie potrzeby potrafi być wojownicza. Nie waha się przed użyciem ostrego języka.
Imieniny: 23 maja, 27 października
Izabela - tolerancyjna, lubiąca swobodę działania i nieskrępowanie. Dobry dyplomata, posiadająca analityczny umysł i łatwość przystosowywania się do aktualnych wymagań życia.
Imieniny: 4 stycznia, 23 lutego, 16 marca, 14 lipca, 3 września

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Rozbierz mnie

Mała dziewczynka ubierana przez rodziców, stara kobieta niedbająca o swoje ubranie, kurczowo uczepione marek nastolatki, siostry pożyczające sobie ciuchy, kobieta opętana manią zakupów, facet ubierający swoją żonę...Historie, jakich wiele, postaci, które często przypominają nas samych. A w samym centrum - ten kawałek materiału, pozornie bez znaczenia, a przecież tak dla nas ważny. W czasach, gdy sklepy z odzieżą wyrastają jak grzyby po deszczu, a poczytne magazyny wypuszczają coraz to nowe dodatki o modzie, książka ta stawia pytania na temat tego, jakie mechanizmy psychologiczne kryją się za naszym stosunkiem do ubrań. Bo to, co nosimy, odsłania nasze głęboko ukryte i często nieuświadomione pragnienia Więcej ...

Polecane