Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - K

Kamila - wszechstronna, niespokojna i zmienna natura. Czasem zdolna do zazdrości. Wielka estetka. Lubi podróże i piękno otoczenia.
Imieniny: 16 września
Karolina - miła, towarzyska. Zawsze zajęta. Wszechstronne zainteresowania towarzyszą jej przez całe życie. Lubi zmiany i dalekie podróże.
Imieniny: 9 maja, 5 lipca, 18 lipca, 18 listopada
Katarzyna - wnikliwa, kulturalna, subtelna i stała w swoich przekonaniach. Posiada wielkie poczucie odpowiedzialności. Ceni wielkie ideały.
Imieniny: 2 lutego, 13 lutego, 9 marca, 22 marca, 23 marca, 24 marca, 1 kwietnia, 6 kwietnia, 29 kwietnia, 30 kwietnia, 25 listopada, 30 grudnia
Kazimiera - szlachetna, posiadająca zdolności dobrego organizatora. Jako przywódca cieszy się zasłużonym autorytetem. Jest wielka filantropką.
Imieniny: 21 sierpnia
Klara - dyplomatka. Wrażliwa na otoczenie. Posiada kierownicze zdolności i umie przeprowadzać swoje zamiary. Ma trzeźwy, wyraźny sąd o sprawie, której broni.
Imieniny: 17 kwietnia, 11 sierpnia, 12 sierpnia, 18 sierpnia
Klaudia - niepewna siebie, wahająca się w podejmowaniu decyzji. Niepewna swoich sadów o innych. Opanowana, ale nieraz niecierpliwa.
Imieniny: 15 lutego, 20 marca
Klementyna - delikatna, łagodnego usposobienia. Spokojna, cierpliwa i wyrozumiała. Wrażliwa i uczuciowa. Zna ludzka naturę i potrafi tłumaczyć ludzkie przywary.
Imieniny: 8 września
Kleopatra - inteligentna, przywódcza, żądna władzy, sławy i oddawania jej należnego szacunku. Jest opiekuńcza, troskliwa, dbająca o rodzinę.
Imieniny: 25 września, 20 października
Klotylda - energiczna. Cechuje ją szybka decyzja i dobre rozeznanie pola działania. Dobry znawca ludzkiej natury. Lubi walkę i drobne utarczki, z których zawsze wychodzi zwycięsko.
Imieniny: 3 czerwca
Konstancja - stała w swoich poglądach, niezmienna w swoich przekonaniach i decyzjach. sprawiedliwa, stała i konsekwentna. Energiczna, wszystko analizująca.
Imieniny: 29 stycznia, 18 lutego, 19 września
Kornelia - miła, pogodna, wesoła, wyrozumiała dla ludzkich słabostek. Zgodna, szlachetna i prawa. Bystry obserwator życia codziennego. Towarzyska.
Imieniny: 31 marca, 6 września
Krystyna - krytyczny i wrażliwy typ kobiety. Dobry znawca ludzkiej natury. Konserwatystka.
Imieniny: 18 stycznia, 14 lutego, 13 marca, 24 lipca, 5 grudnia
Ksawera - wrażliwa, ujmująca, szlachetna. Dobry doradca. Przychylna otoczeniu. Stwarza wokół siebie pozytywny klimat.
Kunegunda - wesoła, oszczędna. Dobry organizator, chociaż na ogół mało przedsiębiorcza. Marzycielka, wrażliwa, inteligentna.
Imieniny: 3 marca, 24 lipca

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Teraz trudno mnie zranić

Czy wy również to znacie? Bezsenne noce z powodu nierzeczowej krytyki, bóle żołądka po emocjonalnym szantażu, kłębiące się w głowie myśli będące efektem zdenerwowania i trosk, albo inne szarpiące nasze nerwy sytuacje? Teraz już z tym koniec. Nowa książka autorki bestsellerów B. Berckhan zawiera proste i niezwykle skuteczne techniki rozmowy, dzięki którym trudno będzie Was zranić. Przy pomocy sześciu strategii będziesz mógł, Czytelniku, w suwerenny i pewny siebie sposób bronić się przed trudnymi ludźmi bez problemów poradzisz sobie z "niszczycielami wieży", unieszkodliwisz jad w "jaskini węży" oraz obronisz swoje terytorium przed niepożądaną inwazją. Wszyscy, którzy zbyt łatwo i szybko wplątują się w problemy i uczucia innych ludzi, znajdą tutaj praktyczne wskazówki, jak można stworzyć szczelniejszą granicę między sobą a zbyt natrętnym otoczeniem. Jest to optymistyczna książka, która pozwoli osiągnąć spokój ducha i dobry nastrój Więcej ...

Pełna wiara w siebie

Jeżeli znalazłeś się w sytuacji, która, twoim zdaniem, prowadzi donikąd, jeśli czujesz się nie najlepiej i podchodzisz do życia bez entuzjazmu, bez pewności siebie, to właśnie trafiłeś na książkę odpowiednią dla ciebie. Jeżeli brzydzi cię twoja własna mierność i nie chcesz dalej dryfować bezwładnie, to na stronach tej książki znajdziesz nowy przepis na życie. Jeżeli potrafisz się otworzyć na nowe pomysły, wartości i idee, to odkryjesz, jak można systematycznie przewartościować swe procesy myślowe, aby obudzić w sobie nowe JA. Nie ma znaczenia, kim jesteś, co robisz lub jaka jest twoja sytuacja życiowa - możesz osiągnąć pełną wiarę w siebie Więcej ...

Polecane