Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - L/Ł

Laura - krytyczny i pobudliwy typ kobiety. Zmienna. Doskonale zna ludzka naturę i wie jak z tego skorzystać. Wrażliwa i oszczędna.
Imieniny: 17 czerwca
Leokadia - konserwatystka. Lubi pochwały i podziw. Nie lubi by jej rozkazywano, sama chce pełnić rolę przywódcy. Egoistka i materialistka.
Imieniny: 9 grudnia
Leopoldyna - odważna i śmiała w swoich poczynaniach. Lubi pokonywać wszelkie przeszkody stające jej na drodze do osiągnięcia celu.
Imieniny: 15 listopada
Lilianna - jest symbolem czystości. Intuicyjna, wrażliwa, delikatna. Sprawiedliwa. Często poświęca się dla swojej rodziny.
Imieniny: 4 września
Longina - lubi spokój i rozmyślania. Chętnie unika towarzystwa. Mało obrotna, niezdarna, nudna. Męczy ja większe zgromadzenie.
Imieniny: 2 maja, 29 października
Lucyna - autorytatywna, ambitna, wrażliwa. Skryta. Wielki oryginał w stosunkach z ludźmi. Potrafi być uparta i nietolerancyjna.
Imieniny: 30 czerwca, 17 października, 26 października
Ludmiła - miła, przyjemna, wrażliwa, intuicyjna. Towarzyska, przyjazna, dobroduszna.
Imieniny: 20 lutego, 7 maja, 30 lipca, 26 października

Ludwika - opiekuńcza, odważna, wszechstronna. Posiada krytyczny umysł i łatwo daje się rozgniewać. energiczna, zaradna. Chętnie przewodzi innym.
Imieniny: 15 marca, 9 lipca
Luiza - posiada zdolności odgadywania ludzkich błędów i zalet. Jest odważna w wypowiadaniu swoich spostrzeżeń. Opiekuńcza w stosunku do potrzebujących jej pomocy.
Imieniny: 25 sierpnia

Łucja - umysł metodyczny i wszystko analizujący. Posiada zdolności kierowania ludźmi. Lubi rozkazywać, ale przeważnie jest ograniczona w swoim działaniu.
Imieniny: 4 marca, 25 marca, 25 czerwca, 6 lipca, 9 lipca, 16 września, 13 grudnia

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Ekspert. Czy nim jesteś

Książka uczy, jak wykorzystywać indywidualne zdolności, umiejętności i doświadczenia tak, aby podejmować właściwe decyzje w swoich sprawach, aby skutecznie radzić samemu sobie i z samym sobą. Korzystając z praktycznych ćwiczeń i błyskotliwych anegdot autora stawisz życiu czoło z większą pewnością siebie. Zostań więc własnym doradcą we wszystkich sprawach zawodowych i osobistych Więcej ...

Poradnik dobrych manier

Drugie wydanie poradnika napisanego z myślą o tych, którzy chcieliby uchodzić za osoby dobrze wychowane. Książka pozwoli im rozwiać swoje wątpliwości co do zachowania w różnych sytuacjach - przy stole, w towarzystwie, w relacjach służbowych , przy zawieraniu nowych znajomości. Autorzy uwzględnili także porady dla biznesmenów w zakresie kreowania własnego wizerunku m.in. poprzez odpowiedni strój, dobór kosmetyków, sposób obcowania z nowymi mediami - komputerem czy telefonem komórkowym Więcej ...

Sekrety kobiet

Jest to poradnik zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Ewa Woydyłło uczy chcieć i pragnąć, wybaczać i oczekiwać, żądać i nazywać rzeczy po imieniu, krzyczeć bez poczucia winy, być sobą bez strachu przed cudzą oceną, nie bać się bycia sobą Więcej ...

Polecane