Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - O

Oktawia - zrównoważona, kulturalna, inteligentna. Zachowująca dystans w stosunku do otoczenia. Stała w przekonaniach.
Imieniny: 16 marca
Olga - radosna, szczęśliwa, wnosząca swój urok i radość życia do otoczenia. Posiada skłonności do melancholii. Kocha przyrodę i świat.
Imieniny: 11 lipca, 24 lipca
Otylia - dobroduszna, z dużą dozą humoru. Przyjmuje na siebie zbyt wiele obowiązków rodzinnych i nie zawsze jest w stanie im podołać. Trochę wygodnicka.
Imieniny: 13 grudnia

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Jak być szczęśliwym

Naucz się czerpać radość z życia. Na czym polega szczęście? Co sprawia, że czujemy się szczęśliwi? Inni ludzie, sukces, bogactwo? Poszukując odpowiedzi na te pytania, grupa specjalistów z różnych dziedzin przeprowadziła w angielskim miasteczku Slough przełomowy eksperyment społeczny (na jego podstawie powstał popularny serial BBC Making Slough Happy). Wraz z mieszkańcami wcielali w życie założenia fascynującej "nauki o szczęściu", opartej na najnowszych odkryciach medycyny, psychologii i nauk społecznych. Okazało się, że to nie worki pieniędzy, sukces zawodowy, sława ani władza zapewniają szczęśliwe życie, lecz proste przyjemności Więcej ...

Polecane