Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - P

Patrycja - szlachetna, o wrażliwym sercu, dobroduszna i uczynna. Ceni swobodę myśli i działania. Skryta. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 13 marca, 28 sierpnia
Paulina - miła osobowość. Pobudliwa, posiada zmienny charakter. Cechuje ją krytyczne podejście do spraw życia codziennego. Lubi wygody osobiste i dalekie podróże.
Imieniny: 26 stycznia, 26 maja, 6 czerwca, 22 czerwca, 21 lipca, 31 sierpnia, 10 października, 2 grudnia
Petronela - autorytatywna, stała w przekonaniach. Zdolna do kierowania nawet trudnymi sprawami. Kocha sztuki piękne i jest ich mecenasem.
Imieniny: 31 maja
Pelagia - energiczna, żądna wpływów i władzy. Oszczędna. Posiada zdolności kierownicze i wielki zmysł kupiecki. Lubi przeprowadzać swoje plany z wielką dokładnością.
Imieniny: 23 marca, 9 czerwca, 11 lipca, 8 października, 19 października, 21 października

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Wytrwałość w działaniu

Psychologia motywacji zajmuje się badaniami dotyczącymi warunków aktywizowania ludzkich działań. Niezwykle mało zaś jest prac poszukujących odpowiedzi na pytanie: dlaczego pewne działania nie zostają doprowadzone do planowanego końca? Charakterystyczne jest przy tym, że ludzie często przerywają aktywność niemal tuż przed jej formalnym zakończeniem - na przykład studenci rezygnują z nauki na ostatnim roku lub nie przystępują do obrony pracy magisterskiej. Niektóre osoby jednak kontynuują podjęte działania mimo przeciwności losu Więcej ...

Polecane