Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - R

Regina - indywidualistka. Lubi załatwiać sprawy według swoje go uznania. Posiada zdolności organizacyjne. Twórczy umysł.
Imieniny: 17 marca, 7 września, 21 listopada
Renata - miła, spokojna, łagodna, niekiedy wzniosła. Lubi spokój i uregulowany tryb życia. Pomocna innym. Wyrozumiała, zna ludzkie słabostki.
Imieniny: 12 listopada
Roberta - posiada dużą intuicję. Jest dobrym znawca ludzkiej natury. Posiada zdolności przywódcze. Oddana rodzinie. Łatwowierna w pochlebstwa.
Imieniny: 17 kwietnia, 29 kwietnia, 13 maja, 7 czerwca, 18 lipca
Romana - szlachetna, sprawiedliwa, wytrwała. Lubi przewodzić innym. Posiada duże poczucie godności osobistej.
Imieniny: 23 lutego
Romualda - żądna władzy. Chętnie panuje nad otoczeniem. Podejmuje prace społeczne i państwowe i wywiązuje się z nich sumiennie.
Imieniny: 7 lutego, 19 czerwca, 9 sierpnia
Rozalia - spokojna, pewna siebie. Niezależny myśliciel. Ceni swobodę myśli i działania.
Imieniny: 4 września, 4 października
Róża - posiada wielka intuicję. Jest subtelna i szlachetna. Lubi chadzać własnymi ścieżkami Ambitna. Szuka szerokich znajomości.
Imieniny: 6 marca, 23 sierpnia, 30 sierpnia, 4 września
Ryszarda - odważny i odpowiedzialna. Posiada silny i mocny charakter. Dobry przywódca. Posiada bystrość umysłu. Talent przewidywania i wytrwałość w dążeniu do celu.
Imieniny: 18 września

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Niezły numer

Dzięki numerologii można opisać charakter człowieka - jego zalety, wady, talenty, predyspozycje, słabości i słabostki. Wykorzystaj możliwości, jakie tkwią i stosuj technikę samopoznania na co dzień - ta numerologia jest dla Ciebie Więcej ...

Jak przyjąć gości

Człowiek jest istotą towarzyską. Z sentencji tej wynika, że w naszym życiu ogromną rolę odgrywają kontakty z ludźmi. Jedną z najbardziej popularnych i przyjemnych form umacniania przyjaznych więzi jest wydawanie przyjęć z okazji podejmowania gości w naszym domu czy też miejscu pracy. Książka wprowadza nas w arkana tego złożonego tematu, pomaga osiągnąć dobre wrażenie na naszych gościach i podnieść prestiż naszego domu. Autor poświęca ją przeciętnemu Polakowi, a szczególnie ludziom rodzącej się tzw. "średniej klasy". Wiele miejsca poświęcił także sprawom savoir-vivre'u. Autor stara się, by propagowane w książce obyczaje nie urągały zasadom przyjętym w protokole dyplomatycznym, a jedynie różniły się poziomem ceremonialności Więcej ...

Polecane