Horoskop chiński Domino Fusy Horoskopy Imiona Wróżby z kości Horoskop kwiatowy Horoskop majów Sennik Zioła Horoskop celtycki

Imiona - znaczenia imion żeńskich - T

Tekla - wrażliwa na wszelką krytykę. zmienna. Łatwo można ją wyprowadzić z równowagi. Uznaje tylko tę wiedzę, która oparta jest na metodycznych badaniach naukowych.
Imieniny: 30 sierpnia, 23 września, 7 października, 15 października
Teodora - bardzo uczuciowa. Posiada wszechstronny umysł. Krytyczna, ale nie pozbawiona chęci zaznania różnego rodzaju przeżyć.
Imieniny: 1 kwietnia, 17 września
Teodozja - dobrotliwa, wrażliwa. Godna zaufania i pomocna innym. Szlachetna. Można na nią liczyć w potrzebie. Pełna poświęceń.
Imieniny: 29 maja, 11 czerwca
Teresa - szlachetna o wielkiej intuicji. Energiczna. Wszystko analizująca. Zawsze zajęta. Oddana domowi i rodzinie.
Imieniny: 6 lipca, 1 października, 3 października, 15 października

IMIONA MĘSKIE - znaczenia

Imię i nazwisko są najważniejszymi identyfikatorami człowieka. Każdy naród tworzy własny zasób imion, lecz coraz częściej imiona zapożycza się z innych języków. Również w Polsce używane są imiona różnorodnego pochodzenia.

Wybór imienia:

- Imiona lepiej wybrać rodzime, niż pochodzenia obcego.
- Należy unikać zdrobnień lub różnego rodzaju przydomków.
- Nie nadawać imion modnych gwiazdorów,
- Nie nadawać imion trudnych do wymówienia.

Zadaj pytanie

Literatura

Sztuka przemawiania

Dlaczego jedne osoby występujące publicznie odnoszą sukcesy i są uwielbiane, podczas gdy inne są nudne i tracą słuchaczy? Joan Detz - która od ponad piętnastu lat uczy sztuki publicznego wypowiadania się - zna odpowiedź na to pytanie. Napisała ona praktyczny poradnik, który uczy sztuki publicznego wypowiadania się. Zawiera on wskazówki, które pomogą Ci przygotować się do: przemówienia, prezentacji sprzedawanego towaru, rozmowy kwalifikacyjnej, dyskusji panelowej i każdego innego wydarzenia, w trakcie którego musisz zabrać głos. Uporządkowanie treści przemówienia, panowanie nad mową ciała, przezwyciężenie zdenerwowania, wykorzystanie humoru, przygotowanie sali - to tylko niektóre z zagadnień podjętych w tej książce. Po jej lekturze będziecie Państwo umieli lepiej wyrażać to, co macie do powiedzenia, niezależnie od tego, czy przemawiacie do jednej osoby, czy do tysiąca słuchaczy Więcej ...

Polecane